פרגולות מעוצבות

פרגולות מעוצבות וייחודיות

פרגולות מעוצבות הן כבר חלק בלתי נפרד מהסביבה שלנו. היום רואים פרגולות עם עיצוב שונה בכל מקום, בבתים פרטיים וחצרות, על מרפסות ועל גגות של בניינים, בבתי עסק כמו מסעדות, אולמות אירועים ובאיזורים ציבוריים כמו פארקים וגנים. תנופת הבניה של פרגולה עושה טוב לצרכנים ומעמידה לרשותם מבחר גדול מאוד של עצים לבניית פרגולה, פרזול לפרגולה וסגנונות עיצוב אפשריים רבין ומגוונים.

פרגולות מעוצבות

 

 

 

 

פרגולות מעוצבות בהתאמה אישית

פרגולות מעוצבות לוקחות את תחום בניית הפרגולות צעד אחד קדימה. המגוון הגדול שקיים בשוק כיום מאפשר לכל אחד שרוצה פרגולה לעצב אותה כפי רצונו ולשלב בה חומרים שונים על מנת ליצור פרגולות מעוצבות ייחודיות. כאשר רוכשים עצים לבניית פרגולות ניתן לקבל מצוות מחסן העצים מידע לגבי כל סוג עץ קיים, התכונות שלו, דרישות התחזוקה שלו ועוד. כך תוכלו לבחור בעץ אשר מתאים לכם מבחינת מראה, וכמובן מאפשר ליצור את מבנה הפרגולה שעליה אתם חולמים. כמובן שניתן לבנות פרגולה אשר יש בה יותר מסוג עץ אחד או לשלב פרגולה עם חומרים שונים שאינם עץ ליצירת הצללה או ליצירת מאפיינים ייחודיים אחרים.

פרגולות מעוצבות

 

פרגולות מעוצבות בסגנונות מגוונים

כאשר מתכננים פרגולה חשוב לבחון כיצד היא עתידה להשתלב בנוף הקיים בגינה, לצב המבנה וסגנון העיצוב של הגינה. אם הבית שלכם מאופיין בסגנון בניה מודרני המשלב חומרים בצבעים קרים וקווי חיתוך ישרים תוכלו לתכנן פרגולה בסגנון מודרני, כזו שתהיה מאופיינת באותם סממנים חיצוניים, מקורות עץ חלקות, שילוב של זכוכית או של קורות עץ להצללה, לתלות את הפרגולה באמצעות חוטי אלומניום וכו'.

אם הבית שלכם מאופיין דווקא בסגנון עיצוב כפרי תוכלו ליצור פרגולה אשר משלבת גג רעפים צבעוני, קורות עץ גושני גס ובעל מראה טבעי, חיבורים פינתיים באמצעות זווית ושילוב פרזול לפרגולות אשר מאפשר תליית עששית או מובייל מתאים. ניתן להכין מראש איזור שמיועד לשיח מטפס או לשלב אדניות עץ בכדי להשלים את התמונה. כך ניתן למעשה להתאים פרגולה לכל סגנון. פרגולות מעוצבות הן פרי הדמיון שלכם ועם שלל האפשרויות הקיימות תוכלו להתאים אותן עבורכם.