פרגולות מעץ בהתאמה אישית

פרגולות מעץ – מפגש בין יופי והצללה

בניית פרגולות היא משימה רצינית שיש לתכנן ולבצע באופן מקצועי ואחראי. בניית הפרגולה מעץ לגינה או למרפסת היא מוצר מבוקש מאוד ולאחר הרפורמה היא גם פשוטה יותר מבחינה בירוקרטית. פרגולה היא מבנה לכל דבר והיא מספקת הצללה מפני קרני השמש ומוסיפה ערך לבית ולגינה. בניית פרגולות מתבצעת מסוגי עצים שונים כמו עץ אורן, עץ גושני ועוד סוגי עצים אשר מספקים פתרונות אפקטיביים לבניית פרגולות מעץ.

פרגולות מעץ
פרגולות מעץ בעיצוב אישי

 

פרגולה מעץ – איכות ועמידות

פרגולות מעץ נמדדות לפי מספר פרמטרים בסיסיים של איכות כמו חומרי הגלם בהם נעשה שימוש, תכנון נכון של הפרגולה ביחס לתנאי השטח הקיימים ולאופי המבנה והתאמתה מבחינת סגנון עיצוב. בניית פרגולה בתהליך נכון ואיכותי תתחיל תמיד בפגישה עם הלקוח ובהבנה של הצרכים שלו. תכנון הפרגולה, בחירת סוג העץ שישמש אותנו לבנייתה וסגנון העצוב המתאים יעשו בהתאם להגדרת הצרכים של הלקוח ותוואי השטח עליו תיבנה הפרגולה.

פרגולות מעץ
פרגולות מעץ

 

פרגולות מעץ – מענה אידאלי לכל צורך

פרגולות נבנות כיום ליצירת המשך טבעי של אזור המגורים אשר משמש לניצול שטחים גדולים מהגינה על ידי הצללה ועיצוב שלהם. עם בניית פרגולה מעץ בגינה האפשרויות הן בלתי מוגבלות החל מבניית פרגולות מעוצבות בהתאמה אישית ועד העתקים מדויקים של פרגולות קיימות או לפי סגנונות מועדפים. עיצוב הפרגולה מותאם לצרכים ולדרישות הלקוח ובהתאם לכך יבחר סוג עץ, אופי הבניה ושילוב חומרים נוספים בבניית הפרגולה במקרה הצורך.