ציוד ניקוי מקצועי | מכונות שטיפה | מורן טכנולוגיות ניקוי

ציוד ניקוי מקצועי מכונות שטיפה ופתרונות ניקוי מקצועי לעסקים

מורן לויט ציוד ניקוי מקצועי ומכונות שטיפהציוד ניקוי מקצועי, מבחר מכונות לשטיפה בלחץ מים, שואבי אבק תעשייתיים, נותנות מענה למגוון עסקים בתחום התעשייה, הייצור והמסחר. לקבלנים, מוסכים, רשתות קמעונאות, חקלאים, תחנות דלק ושטיפת רכב ועוד הרבה סוגים של חברות ועסקים עושים שימוש בציוד ניקוי מקצועי, מכונות שטיפה בלחץ, מכונות טיאוט ושואבי אבק תעשייתיים.

ציוד ניקוי מקצועי ומכונות שטיפה בלחץ משמשים לניקוי, שטיפה ושאיבה של לכלוך קשה, אבק, שאריות של פסולת בניה, חומרים שומניים שדורשים המסה ולכל סוגי הפסולת הקיימים.

מגוון של מכונות שטיפה וציוד ניקוי מקצועי

 

מורן ציוד ניקוי מקצועי ומכונות שטיפה
שואב אבק תעשייתי | מורן לויט

חברת מורן מציעה מגוון של מכונות שטיפה וציוד ניקוי מקצועי , מכונות עמידות ובעלות מנועים ומשאבות המתאימים לעבודת ניקיון מאומצת ולפסולת מגוונת וקשה. מורן טכנולוגיות ניקוי מציעה ללקוחותיה מבחר של מכונות שטיפה בלחץ מים קרים או חמים, מכונות שטיפה עם קיטור, שואבי אבק תעשייתיים, מכונות שטיפה עם מפעיל רכוב או מפעיל הולך, מכונות טיאוט, מטאטא תעשייתי ומכונות בהתאמה אישית ממיטב היצרנים בעולם.

כספקית עיקרית לחברות ציבוריות מובילות כמו משטרת ישראל, רשות הנמלים, תעשייה אווירית וכן קבלני ניקיון ומנהלי תפעול של חברות מובילות חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מקפידה על איכות ואמינות בשירות ומספקת ציוד ניקוי מקצועי לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים ונאמנים.

 

מורן ציוד ניקוי מקצועי ומכונות שטיפה
מכונת שטיפה מקצועית – מורן

חברת מורן טכנולוגיות ניקוי כפופה לסדרה של תקני איכות בין לאומיים בנושאי ניהול ובקרת איכות ובוחנת את עצמה בזכות מערכות אבטחת איכות מתקדמות כל הזמן.

 

חברת מורן טכנולוגיות ניקוי מקצועי – 1-700-07-1234