קורס פנג שואי

קורס פנג שואי – מה זה?

מהו פנג שואי? מדובר בתורה סינית שלמה ומקיפה לארגון מבנים וחפצים באופן מסוים בתוך התבוננות בדפוסי הטבע, וללמוד מהם במטרה להגיע להרמוניה עם הטבע. הפנג שואי הקלאסי מתמקד בעיקר בסימבולים שונים ובאופן הצבת רהיטים וחפצים במרחב. מדוע ללמוד קורס פנג שואי? מה קורס פנג שואי יתרום לנו? תורת הפנג שואי הפכה פופולארית ברחבי העולם ולא בכדי. היא ידועה כתורמת לנפש האדם ולהרגשתו הכללית ביומיום. כללי הפנג שואי שואפים להביא למצב של הרמוניה בסביבה מבנית מסוימת ולהימנע ממצב של אי סדר ועומס. הפנג שואי בודק את ההתאמה של אדם אל מבנה ופועל ליצירת סביבה תומכת לאדם- הן מבחינת מגורים, עבודה, חיים וכדומה.

קורס פנג שואי עם שרונה פומס

בית הספר לפנג שואי של שרונה פומס

שרונה פומס היא יועצת פנג שואי, מומחית למטפיזיקה הסינית ואסטרולוגית. פומס הינה חברת הנהלה ב"אגודה הישראלית לפנג שואי" ב-8 השנים האחרונות והיא הוכשרה על ידי מומחים בינלאומיים רבים. היא פועלת רבות לקידום המודעות לתורת הפנג שואי בארץ ואתר האינטרנט האינפורמטיבי שלה זכה כאתר הנבחר של ידיעות אחרונות בשנת 2014. שרונה פומס פתחה את בית הספר לפנג שואי, שם תוכלו ללמוד קורס פנג שואי, ללמוד על התורה ולהתמקצע בה. בית הספר מציע לתלמידיו ידע מעמיק בנושא, תוך שילוב אסכולות שונות והיבטים שונים, וכמו כן התמחות מעשית. שרונה מנחה את תכניות הלימוד השונות באופן מקצועי ואישי, באווירה נעימה ופרודוקטיבית.

קורס פנג שואי עם שרונה פומס

קורס העשרה או קורס מתקדם

למתעניינים מוצעים מגוון תכניות לימוד שונות. קורס פנג שואי להעשרה, לאלו מכם המעוניינים לרכוש לעצמם כלים ראשוניים ושימושיים שניתן ליישם לבד בבית. בית הספר מציע גם קורס פנג שואי ארוך המיועד ללמדכם ולהכשירכם לייעץ בנושא פנג שואי, בו לומדים לעומק את התורה. ניתן גם למצוא בבית הספר לימודי העשרה או הכשרת יועצים באסטרולוגיה סינית ועוד. ניתן גם להזמין הרצאות וסדנאות בנושאים שונים של פנג שואי ואסטרולוגיה סינית, שמתאימים לערבים פרטיים כגון מסיבת רווקות, ערבי גיבוש, ימי כיף לעובדים ועוד.

מתעניינים אך לא בטוחים במה לבחור? בית הספר לפנג שואי של שרונה פומס ישמח לפרט ולהסביר לכם על כל קורס פנג שואי בו חשקה נפשכם. התקשרו עכשיו, 09-7447092, 052-3922661