שטיחי פי וי סי למטבח – היתרונות

שטיחי פי וי סי למטבח

כולנו אוהבים מטבח שהוא נקי ומצוחצח. לשמירה על מטבח נקי יש חשיבות רבה, גם מבחינה תברואתית וגם מבחינה ההרגשה הכללית בבית.
לכן משפחות רבות בישראל מחפשות לשים משטחי ריפוד במטבח שיהיה קל לנקות אותם. למטרה זו, וגם למטרת עיצוב המטבח באופן כללי – כדאי להכיר את האפשרות
לשים שטיחי פי וי סי למטבח.

מהו PVC?

PVC הוא חומר שנתקלים בו לא מעט בחיי היום יום, גם אם לא תמיד מודעים לכך.
ה-PVC הוא למעשה פולימר סינתטי שמיוצר לתעשיות השונות החל משנות ה-30 של המאה העשרים.
מדובר בחומר קשיח שיש לו שימוש רב בתעשיית הבניין ובייצור מוצרים סינתטיים שונים.

ישנו גם סוג PVC שהוא גמיש ורך יותר. בסוג זה ניתן להשתמש ביצירת מוצרים שונים לבית – כולל שטיחי פי וי סי למטבח.
פי וי סי זה מעורבב לעתים עם חומרים כימיים נוספים – על מנת לייצר משטחים חלקים ונוחים שניתן לעבוד עליהם בנוחות ושקל מאוד גם לנקות אותם.

ה-PVC בצורתו הרכה יותר, משמש גם ליצירת בדים מסוגים שונים, ציפויים, ריפוד לריהוט ואף סוגי של ניילון.

יתרונות משטח פי וי סי

שטיחי פי וי סי מגוון יתרונות משמעותיים, לעומת סוגי שטיחים אחרים. ראשית, מדובר בשטיחים זולים יחסית. PVC הוא לא חומר יקר והייצור שלו אינו יקר גם כן.
לכן ניתן לייצר שטיחי פי וי סי למטבח במחירים נוחים מאוד ושווים לכל כיס.

בנוסף לכך, מדובר בחומר גמיש שקל מאוד לנקות אותו. את הניקוי יש לעשות בעזרת מים בלבד, כדי לשמור על עמידות השטיח לאורך זמן.
בעזרת ניגוב מהיר ניתן לנקות אותו לחלוטין ולקבל מטבח מצוחצח תוך השקעת מאמץ קל בלבד. יתרון נוסף של שטיחי פי וי סי למטבח הוא שקל מאוד להזיז אותם ממקום למקום, הם ניידים ביותר ולא שוקלים הרבה.

שטיחי פי וי סי למטבח – היתרונות ,המטבח הוא אזור שמתלכלך בקלות. באופן קבוע ובכל בית, נופלים על הרצפה פירורים, חלקי מזון וחומרים שונים. לכן, כאשר ישנו משטח על הרצפה של המטבח שקל לנקות – מדובר בשדרוג משמעותי של איכות החיים בבית.

שטיחי פי וי סי

שטיח פי וי סי בהתאמה אישית

בחנות MCStore ניתן להזמין שטיחי פי וי סי למטבח – היתרונות . לאחר מדידה מדויקת של מידות המטבח ומידות השטיח שרוצים להזמין, ניתן לבחור אחד מסגנונות העיצוב הרבים שהחנות מציעה לשטיחים שלה.

שטיחי פי וי סי למטבח – הסוגים והיתרונות – מדובר בשטיחים צבעוניים המוסיפים חיים וצבע למטבח, ויכולים לשדרג אותו מכל הבחינות. לאחר שתתנסו בניקוי של השטיח, תוכלו להבין מדוע בתים רבים בישראל בוחרים לשים שטיחי PVC במטבחים ובבתים שלהם.

השטיחים באים בדוגמאות שונות, וכולם מיוצרים בהתאמה אישית מדויקת עבור כל מטבח ומטבח. חנות MCStore משקיעה מחשבה רבה בעיצובי השטיחים על מנת שכל אחד יוכל למצוא שטיח לטעמו.