שירות תחזוקה עבור מלגזות

שירות ותחזוקה למלגזות מכל הסוגים

כל בית עסק מחזיק כיום במלגזה המותאמת לצרכיו. מוסכים, מחסני אריזה, חנויות גדולות, קבלני בניין, מפעלי ייצור ותעשייה ועוד סוגים של בתי עסק מחזיקים במגוון כלי שינוע ועגלות חשמליות המשמשות אותן בעבודתם השוטפת. ישנם סוגים שונים של מלגזות כמו מלגזות מלקטות, מלגזות מפעיל הולך או מפעיל יושב, מלגזות דיזל או חשמליות אך המשותף לכולן הוא היותן כלי רכב ממנוע לכל דבר אשר דורש תחזוקה שוטפת כמו כל רכב אחר.

מלגזות וכלי שינוע

תחזוקה שוטפת למלגזות

התחזוקה הנדרשת לטיפול במלגזות דומה מאוד לתחזוקת רכב פרטי. כאשר מדובר במלגזת דיזל לה יש מנוע המונע בדלק יש צורך בהחלפת שמנים ונוזלים, החלפת אטמים, בדיקת בלמים ובדיקת בטיחות כללית. גם מלגזה חשמלית זקוקה לבדיקת המערכות החשמליות, הבלמים והזרועות ההידראוליות מדי כמה חודשים. נהלי הבטיחות קובעים שעל בעל המלגזה לבצע פעילות תחזוקה שוטפת.

שירות תיקונים ותחזוקה למלגזות

 כיום ישנן חברות המתמחות בייבוא ותחזוקת מלגזות אשר מציעות שירותים לתיקון מלגזה, תחזוקה שוטפת של מלגזה וחלקי חילוף בעת הצורך. אנו ממליצים על חברת דנזיו הותיקה והמנוסה בתחום המלגזות. לחברה עשרות ניידות שירות בפריסה ארצית המספקות שירות תיקונים בזמן אמת וכן שירות תחזוקה עבור מלגזות מכל הסוגים. באתר של חברת דנזיו ניתן לראות מגוון מלגזות איכות לרכישה, השכרה ותכניות נוחות לתחזוקה שוטפת ותיקונים.